x Замовити дзвінок
x Замовити дзвінок

Про технологію

Перше питання, яке задають люди про наш стелі, звучить так: «Розкажіть про технології, чим ваші стелі відрізняються від інших» ???

Так ось, відкриємо «таємницю». Стелі від ТМ «ЕКО-стеля» є схожими на всіх, і відрізняються від всіх принципово. Тобто, якщо взяти все найкраще від кожної технології  та об’єднати в одній, то отримаємо стелі, які ми вам пропонуємо.

І так, які ж на сьогодні є технології обробки стельової поверхні:

  1. Оштукатурені стелі.

Найпоширеніші та відносно найдешевші стелі – штукатурка. Плюси – відносна дешевизна і загальнодоступність. Вартість квадратного метра такої стелі включає тільки матеріали (грунтовка, штукатурка старт і фініш, фарба – перераховую з помітною долею іронії), а так само вартість роботи майстра-штукатура. Про кількість часу, який займає весь процес, а також пилу, бруду при обробці стелі можете тільки здогадуватися. А ще ж скільки потрібно буде прибирати приміщення після таких робіт, я промовчу.

Так само одним з важливих чинників є професіоналізм майстра – адже якісно оштукатурити та пофарбувати таку стелю під силу тільки професіоналам, і за роботу такі майстри беруть відповідну оплату. І так, склавши разом все вищеперелічене, робимо висновки.

Тканина стель ТМ «ЕКО-стеля» натягується вручну, без застосування газових гармат, закріплюється степлером, і забарвлюється фарбою без запаху. Тож після установки наших стель в приміщенні виходить чистота і краса.

  1. Гіпсокартонні стелі.

Наступні за популярністю після оштукатурених – гіпсокартонні стелі. Мають класичну забарвлену поверхню, в них легко монтуються освітлювальні прилади і за ними зручно ховається електропроводка. Але, як у всіх, у цих стель є свої нюанси:

– відступ від основної стелі на 7-10 см. (Стелі ТМ «ЕКО-стеля» «крадуть» від 2,5 см.);

– довгий процес виготовлення: спочатку кріпляться металеві профілі, на них монтуються гіпсокартонні листи, на стиках листів клеїться стрічка, вся стеля обов’язково шпаклюється і затирається (до 3-х разів) і, нарешті фарбується. Не акцентуючи уваги на тому, що і на гіпсокартонній стелі після шпаклівки та затирання можуть бути огріхи, весь процес займає досить часу, сил майстрів, і також весь процес дуже запилений та брудний. У разі установки стелі ТМ «ЕКО-стеля», бригада працівників з двох чоловік за день здатна змонтувати під ключ до 50 м.кв. стелі ТМ «ЕКО-стеля». Сам процес монтажу є набагато чистішим і відбувається швидше;

– наступне, якщо Вас затопили, гіпсокартонну стелю можна буде тільки розібрати і викинути. Стелі ТМ «ЕКО-стеля» затоплення не бояться – при попаданні на них води, у великій або малій кількості, вода максимум розчинить фарбу і просочиться через тканину. Потім стелю ТМ «ЕКО-стеля» просушують (або природним способом або за допомогою фена) і забарвлюється заново. Після ремонту різниці Ви просто не побачите.

  1. Підвісні стелі типу «Армстронг».

Те, що ці стелі за зовнішнім виглядом доречні тільки в офісах, ми говорити не будемо, а їх ціна знаходиться в сегменті «вище середнього». Монтаж такої стелі – процес трудомісткий і вимагає повного звільнення приміщення на час монтажу від меблів і всього іншого.

При установці стелі ТМ «ЕКО-стеля», меблі можна зібрати в центрі приміщення, накрити плівкою і швидко розставити по своїх місцях після виконаних робіт.

  1. Натяжні стелі ПВХ.

На цьому сегменті ринку стельових покриттів ми зупинимося довше і розглянемо їх докладніше.

Разберемо технологію і якість матеріалів ПВХ стель в режимі «питання клієнта – відповідь продавця», і прокоментуємо:

– Питання 1: «Хто є виробником плівки для ваших стель?».

– Відповідь: “У нас плівка європейського виробника (Німеччина, Бельгія, Франція (стелі то «Французькі»)”. Ну, або називається будь-яка європейська країна.

Так ось, при аналізі ринку і виробників ПВХ плівки, ми попросили всіх встановників ПВХ стель показати нам вантажну митну декларацію (ВМД) на ввезену плівку. Після нашого прохання ВСІ менеджери відкривали ВЕЛИКИЙ секрет про те, що їхня плівка з Китаю, але “дуууже” якісна.

Виробник тканини для стель – ТМ «ЕКО-стеля», фарбування тканини виконуэться високоякісною фарбою провідних європейських виробників, яка купується у офіційних дилерів. Всі відповідні документи, ТУ, сертифікати та гігієнічні висновки в наявності.

– Питання 2: «Якої ширини можна зробити стелю?».

– Відповідь: “Будь-якої”.

Так, це в принципі правда, якщо не брати до уваги зварні шви на плівці на відстані кожних 1,5 м.

Матеріал наших стель хоч і зшитий зі смуг спеціально розробленої тканини, але після фарбування швів ви не побачите, якою б не була площа стелі. Наприклад, ми встановлювали стелі площею 240 і 300 квадратних метрів.

– Питання 3: «Чи мають стелі сторонній запах?».

– Відповідь: «Не сильний запах присутній, але він вивітрюється за 3-5 днів».

Для того, щоб правильно зрозуміти, а скоріше УСВІДОМИТИ таку відповідь, її потрібно проаналізувати з декількох боків. Візьміть в руки зразок ПВХ плівки (це зовсім не складно зробити, наприклад, на точці продажу ПВХ стель в Епіцентрі) і понюхайте його. Погодьтеся, що зразки у продавців лежать довше 3-х днів. А от у квартирі Ви можете звикнути до запаху – тобто принюхатися, і не звертати на нього увагу, але виділення активних речовин не припиняються та вони призводять до розвитку різноманітних захворювань, алергічних реакцій і інших неприємних моментів. Подумайте, чим Ви і Ваші діти будете дихати протягом усього часу, допоки Вас буде радувати ПВХ плівка на стелі.

Після установки наших стель ми не намагаємося тягнути час і провітрювати приміщення. Стороннього запаху (крім запаху деревини) не буде ні при монтажі, ні на наступний день, ні через 5 років. Господарі-замовники можуть в будь-який час спостерігати і контролювати процес монтажу стель, аби не заважали робочим, адже як кажуть «половину роботи не показують».

– Питання 4: «Чи ваші стелі деренчать?».

– Відповідь: «З часом Ви перестанете його (деренчання) помічати».

Так, якщо Ви вперто не будете звертати увагу на деренчання блискучої поверхні Вашої стелі. Повірте, блискуча поверхня мало того, що дає відображення, але і дуже впадає в очі і звертає на себе увагу, а деренчати він буде постійно, від будь-якого протягу або відкриття-закриття дверей.

При будь-якій площі, стелі ТМ «ЕКО-стеля» не деренчать. Перевірено на практиці. Вся «сіль» в тому, що наша тканина натягується як струна, забарвлюється, і в результаті виходить продукт, який – дуже грубо – можна порівняти з залізобетоном: окремо кожен матеріал поводиться «погано» – бетон кришиться, а метал гнеться і вібрує . І тільки при їх об’єднанні виходить дуже міцний продукт – залізобетон.

– Питання 5: «Якщо мене затоплять?».

– Відповідь: «Вода зливається, стеля розігрівається і розтягуючись стає на своє місце».

Це правда. МАЙЖЕ все – правда. Якщо Вам на стелю наллють води літрів 100-200, тоді плівка з водою провисне, утвориться «груша». Стелю розбирають, воду зливають і ставлять стелю на місце.

А якщо води буде не багато, і Ви її не помітите? Тут ми підходимо до найцікавішого. ПВХ плівка не пропускає повітря (не «паропроникна» як кажуть і стають розсадником для бактерій, цвілі і всякої різної «бяки». Стелі ТМ «ЕКО-стеля» виготовлені з тканої тканини (переплетення волокон) і пофарбовані паропроникною фарбою. Тож за нашими стелями ніколи цвілі і грибка не буде.

– Питання 6: «Я хочу стелю, яка не блищить».

– Відповідь: «Будь ласка, сатиновий матеріал»

Цей вид матеріалу ПВХ стель найбільш наближений по виду стель ТМ «ЕКО-стеля», але має всі характеристики ПВХ плівки (див. вище).

  1. Стелі DESCOR і CLIPSO.

По суті, це ті ж ПВХ стелі, тільки «схрещені» з тканиною. За всіма документами виробничі потужності знаходяться у Франції. АЛЕ. Якщо Вам подобається на стелі бачити структуру тканини і Вас не бентежить той самий запах ПВХ плівки і ціна від 35 Євро за кв.м., тоді це Ваш варіант. Так само продавці DESCOR і CLIPSO заявляють, що їхні стелі можна фарбувати. За відгуками реальних замовників після фарбування тканина провисає і виглядає «не комільфо».

Ми ж хочемо запропонувати Вашій увазі тканинні стелі виробництва ТМ «ЕКО-стеля», які призначені для фарбування, і перефарбовувати їх можна до 10 разів.

Тепер трохи про технології виготовлення стель ТМ «ЕКО-стеля».

По периметру приміщення набивається дерев’яна монтажна рейка. До неї, без нагрівання, скобами степлера кріпиться синтетична ткана тканина виробництва ТМ «ЕКО-стеля». Натягнута тканина забарвлюється, і в результаті отримуємо ідеально рівну, класичну стелю.

Стелі ТМ «ЕКО-стеля» не бояться порізів і проколів, в них можна закручувати шурупи і забивати цвяхи.

Стелі ТМ «ЕКО-стеля» не бояться намокання і затоплення. Догляд за нашими стелями не складає особливих труднощів – фарба, якою вони пофарбовані, стійка до стирання і при забрудненні стелю досить протерти вологою губкою, змоченою у воді з неагресивною миючої рідиною.

Стелі ТМ «ЕКО-стеля» можуть бути встановлені в приміщеннях з температурним режимом від -40 (в т.ч. зовнішні приміщення – тераси і мансарди) до +300 градусів за Цельсієм і вологістю до 95% (кімнати відпочинку лазень і саун).

Стеля ТМ «ЕКО-стеля» не горить і не підтримує горіння, що підтверджено результатами досліджень пожежних лабораторій, по задимленості відповідає класу D.

За санітарними нормами стелю ТМ «ЕКО-стеля» дозволено встановлювати в дитячих садках, навчальних закладах, офісах, аптеках та лікарнях.

І так, підбивши підсумки про технології виробництва стель ТМ «ЕКО-стеля», з упевненістю можемо заявити: стелі ТМ «ЕКО-стеля» можуть бути будь-якої площини, ідеально рівні, класичного виду, що не провисають, не деренчать, без швів, без запаху і шкідливих виділень, паропроникні (дихають).

Вони об’єднують в собі кращі якості всіх відомих технологій і практично не мають недоліків.

Telegram
Viber Viber
Watsapp