x Замовити дзвінок
x Замовити дзвінок

Остерігайтеся підробок

Шановні відвідувачі! Ми вдячні Вам за відвідування нашого сайту і ознайомлення з нашою технологією.

Торгова марка «ЕКО-стеля» отримала ексклюзивні права на виготовлення тканинних стель під фарбування від розробників даної технології, що підтверджується відповідними документами.

Наша компанія змушена проінформувати Вас, що на ринку з’явилися підробки стель ТМ «ЕКО-стеля», з якими Ви можете зіткнутися. Щоб убезпечити Вас від підробок, ми розповімо Вам як відрізнити оригінальні стелі виробництва ТМ «ЕКО-стеля» від дешевої підробки.

При виготовленні стель ТМ «ЕКО-стеля», будь ласка, звертайте увагу на наступні ознаки оригінальності продукту:

надписьПолотно має маркування логотипом нашої торгової марки
Пакет на беломПолотно є герметично упакованим в фірмовий пакет із зазначенням персонального номера замовлення
банка+на+беломФарба, якою забарвлюється полотно, має фірмову упаковку і поставляється у відрах по 9 кг.
банка+на+беломПісля закінчення робіт видається гарантійний сертифікат на фірмовому бланку, захищеному номерною голограмою

Стелі ТМ «ЕКО-стеля» виготовляються відповідно до розроблених і затверджених технічних умов, а також санітарно-епідеміологічних норм України. Копії відповідних документів Вам можуть надати співробітники компанії «ЕКО-стеля».

Вся інша схожа з нашою продукція не має нічого спільного до продукції, яка виготовляється під торговельною маркою «ЕКО-стеля».

За виготовлення підробленої продукції і порушення авторських прав передбачені покарання, зазначені в статтях Адміністративного і Кримінального Кодексу України.