Про технологію
Перше питання, яке задають люди про наш стелі, звучить так: «Розкажіть про технології, чим ваші стелі відрізняються від інших» ???
Так ось, відкриємо «таємницю». Стелі від ТМ «ЕКО-стеля» є схожими на всіх, і відрізняються від всіх принципово. Тобто, якщо взяти все найкраще від кожної технології та об’єднати в одній, то отримаємо стелі, які ми вам пропонуємо.
І так, які ж на сьогодні є технології обробки стельової поверхні:
- Оштукатурені стелі.
Найпоширеніші та відносно найдешевші стелі – штукатурка. Плюси – відносна дешевизна і загальнодоступність. Вартість квадратного метра такої стелі включає тільки матеріали (грунтовка, штукатурка старт і фініш, фарба – перераховую з помітною долею іронії), а так само вартість роботи майстра-штукатура. Про кількість часу, який займає весь процес, а також пилу, бруду при обробці стелі можете тільки здогадуватися. А ще ж скільки потрібно буде прибирати приміщення після таких робіт, я промовчу.
Так само одним з важливих чинників є професіоналізм майстра – адже якісно оштукатурити та пофарбувати таку стелю під силу тільки професіоналам, і за роботу такі майстри беруть відповідну оплату. І так, склавши разом все вищеперелічене, робимо висновки.
Тканина стель ТМ «ЕКО-стеля» натягується вручну, без застосування газових гармат, закріплюється степлером, і забарвлюється фарбою без запаху. Тож після установки наших стель в приміщенні виходить чистота і краса.
- Гіпсокартонні стелі.
Наступні за популярністю після оштукатурених – гіпсокартонні стелі. Мають класичну забарвлену поверхню, в них легко монтуються освітлювальні прилади і за ними зручно ховається електропроводка. Але, як у всіх, у цих стель є свої нюанси:
– відступ від основної стелі на 7-10 см. (Стелі ТМ «ЕКО-стеля» «крадуть» від 2,5 см.);
– довгий процес виготовлення: спочатку кріпляться металеві профілі, на них монтуються гіпсокартонні листи, на стиках листів клеїться стрічка, вся стеля обов’язково шпаклюється і затирається (до 3-х разів) і, нарешті фарбується. Не акцентуючи уваги на тому, що і на гіпсокартонній стелі після шпаклівки та затирання можуть бути огріхи, весь процес займає досить часу, сил майстрів, і також весь процес дуже запилений та брудний. У разі установки стелі ТМ «ЕКО-стеля», бригада працівників з двох чоловік за день здатна змонтувати під ключ до 50 м.кв. стелі ТМ «ЕКО-стеля». Сам процес монтажу є набагато чистішим і відбувається швидше;
– наступне, якщо Вас затопили, гіпсокартонну стелю можна буде тільки розібрати і викинути. Стелі ТМ «ЕКО-стеля» затоплення не бояться – при попаданні на них води, у великій або малій кількості, вода максимум розчинить фарбу і просочиться через тканину. Потім стелю ТМ «ЕКО-стеля» просушують (або природним способом або за допомогою фена) і забарвлюється заново. Після ремонту різниці Ви просто не побачите.
- Підвісні стелі типу «Армстронг».
Те, що ці стелі за зовнішнім виглядом доречні тільки в офісах, ми говорити не будемо, а їх ціна знаходиться в сегменті «вище середнього». Монтаж такої стелі – процес трудомісткий і вимагає повного звільнення приміщення на час монтажу від меблів і всього іншого.
При установці стелі ТМ «ЕКО-стеля», меблі можна зібрати в центрі приміщення, накрити плівкою і швидко розставити по своїх місцях після виконаних робіт.
- Натяжні стелі ПВХ.
На цьому сегменті ринку стельових покриттів ми зупинимося довше і розглянемо їх докладніше.
Разберемо технологію і якість матеріалів ПВХ стель в режимі «питання клієнта – відповідь продавця», і прокоментуємо:
– Питання 1: «Хто є виробником плівки для ваших стель?».</p >
– відповідь: наші тканеві стелі виробляються в Україні, за запатентнованою технологією.
– Питання 2: «Якої ширини можна зробити стелю?».
– Відповідь: “Будь-якої”.
Так, це в принципі правда, якщо не брати до уваги зварні шви на плівці на відстані кожних 1,5 м.
Матеріал наших стель хоч і зшитий зі смуг спеціально розробленої тканини, але після фарбування швів ви не побачите, якою б не була площа стелі. Наприклад, ми встановлювали стелі площею 240 і 300 квадратних метрів.
– Питання 3: «Чи мають стелі сторонній запах?».
– Відповідь: «Не сильний запах присутній, але він вивітрюється за 3-5 днів».
Для того, щоб правильно зрозуміти, а скоріше УСВІДОМИТИ таку відповідь, її потрібно проаналізувати з декількох боків. Візьміть в руки зразок ПВХ плівки (це зовсім не складно зробити, наприклад, на точці продажу ПВХ стель в Епіцентрі) і понюхайте його. Погодьтеся, що зразки у продавців лежать довше 3-х днів. А от у квартирі Ви можете звикнути до запаху – тобто принюхатися, і не звертати на нього увагу, але виділення активних речовин не припиняються та вони призводять до розвитку різноманітних захворювань, алергічних реакцій і інших неприємних моментів. Подумайте, чим Ви і Ваші діти будете дихати протягом усього часу, допоки Вас буде радувати ПВХ плівка на стелі.
Після установки наших стель ми не намагаємося тягнути час і провітрювати приміщення. Стороннього запаху (крім запаху деревини) не буде ні при монтажі, ні на наступний день, ні через 5 років. Господарі-замовники можуть в будь-який час спостерігати і контролювати процес монтажу стель, аби не заважали робочим, адже як кажуть «половину роботи не показують».
– Питання 4: «Чи ваші стелі деренчать?».
– Відповідь: «З часом Ви перестанете його (деренчання) помічати».
Так, якщо Ви вперто не будете звертати увагу на деренчання блискучої поверхні Вашої стелі. Повірте, блискуча поверхня мало того, що дає відображення, але і дуже впадає в очі і звертає на себе увагу, а деренчати він буде постійно, від будь-якого протягу або відкриття-закриття дверей.
При будь-якій площі, стелі ТМ «ЕКО-стеля» не деренчать. Перевірено на практиці. Вся «сіль» в тому, що наша тканина натягується як струна, забарвлюється, і в результаті виходить продукт, який – дуже грубо – можна порівняти з залізобетоном: окремо кожен матеріал поводиться «погано» – бетон кришиться, а метал гнеться і вібрує . І тільки при їх об’єднанні виходить дуже міцний продукт – залізобетон.
– Питання 5: «Якщо мене затоплять?».
– Відповідь: «Вода зливається, стеля розігрівається і розтягуючись стає на своє місце».
Це правда. МАЙЖЕ все – правда. Якщо Вам на стелю наллють води літрів 100-200, тоді плівка з водою провисне, утвориться «груша». Стелю розбирають, воду зливають і ставлять стелю на місце.
А якщо води буде не багато, і Ви її не помітите? Тут ми підходимо до найцікавішого. ПВХ плівка не пропускає повітря (не «паропроникна» як кажуть і стають розсадником для бактерій, цвілі і всякої різної «бяки». Стелі ТМ «ЕКО-стеля» виготовлені з тканої тканини (переплетення волокон) і пофарбовані паропроникною фарбою. Тож за нашими стелями ніколи цвілі і грибка не буде.
– Питання 6: «Я хочу стелю, яка не блищить».
– Відповідь: «Будь ласка, сатиновий матеріал»
Цей вид матеріалу ПВХ стель найбільш наближений по виду стель ТМ «ЕКО-стеля», але має всі характеристики ПВХ плівки (див. вище).
- Стелі DESCOR і CLIPSO.
По суті, це ті ж ПВХ стелі, тільки «схрещені» з тканиною. За всіма документами виробничі потужності знаходяться у Франції. АЛЕ. Якщо Вам подобається на стелі бачити структуру тканини і Вас не бентежить той самий запах ПВХ плівки і ціна від 35 Євро за кв.м., тоді це Ваш варіант. Так само продавці DESCOR і CLIPSO заявляють, що їхні стелі можна фарбувати. За відгуками реальних замовників після фарбування тканина провисає і виглядає «не комільфо».
Ми ж хочемо запропонувати Вашій увазі тканинні стелі виробництва ТМ «ЕКО-стеля», які призначені для фарбування, і перефарбовувати їх можна до 10 разів.
Тепер трохи про технології виготовлення стель ТМ «ЕКО-стеля».
По периметру приміщення набивається дерев’яна монтажна рейка. До неї, без нагрівання, скобами степлера кріпиться синтетична ткана тканина виробництва ТМ «ЕКО-стеля». Натягнута тканина забарвлюється, і в результаті отримуємо ідеально рівну, класичну стелю.
Стелі ТМ «ЕКО-стеля» не бояться порізів і проколів, в них можна закручувати шурупи і забивати цвяхи.
Стелі ТМ «ЕКО-стеля» не бояться намокання і затоплення. Догляд за нашими стелями не складає особливих труднощів – фарба, якою вони пофарбовані, стійка до стирання і при забрудненні стелю досить протерти вологою губкою, змоченою у воді з неагресивною миючої рідиною.
Стелі ТМ «ЕКО-стеля» можуть бути встановлені в приміщеннях з температурним режимом від -10 (в т.ч. зовнішні приміщення – тераси і мансарди) до +60 градусів за Цельсієм і вологістю до 95% (кімнати відпочинку лазень і саун).
Стеля ТМ «ЕКО-стеля» не горить і не підтримує горіння, що підтверджено результатами досліджень пожежних лабораторій, по задимленості відповідає класу D.
За санітарними нормами стелю ТМ «ЕКО-стеля» дозволено встановлювати в дитячих садках, навчальних закладах, офісах, аптеках та лікарнях.
І так, підбивши підсумки про технології виробництва стель ТМ «ЕКО-стеля», з упевненістю можемо заявити: стелі ТМ «ЕКО-стеля» можуть бути будь-якої площини, ідеально рівні, класичного виду, що не провисають, не деренчать, без швів, без запаху і шкідливих виділень, паропроникні (дихають).
Вони об’єднують в собі кращі якості всіх відомих технологій і практично не мають недоліків.