x Замовити дзвінок
x Замовити дзвінок

Запитання та відповіді

1. – Що являють собою ваші стелі?

– Стелі виробництва ТМ «ЕКО-стеля» являють собою спеціальну тканину на основі поліестеру, натягнуту по периметру приміщення на монтажну рейку і забарвлену спеціальною фарбою на водній основі.

2. – З чого зроблена тканина?

– Тканина для стелі ТМ «ЕКО-стеля» зроблена з матеріалу, спеціально розробленого для даного виду стель. В основі тканини лежить штучний шовк (поліестер).

3. – Якою фарбою фарбують стелю ТМ «ЕКО-стеля»?

– Стеля ТМ «ЕКО-стеля» забарвлюється фарбою на водній основі з додаванням спеціальних добавок. Склад фарби розроблений в Європі на замовлення ТМ «ЕКО-стеля», спеціально під даний вид стелі, з урахуванням правильної взаємодії фарби з тканиною.

4. – Стелі ТМ «ЕКО-стеля» провисають?

– Стелі ТМ «ЕКО-стеля» не провисають. Нашою фірмою монтувалися стелі площею 248 м.кв., закріплені тільки по периметру приміщення, без центральної підтримки. Провисання приладами не заміряли, але людському оку воно не було помітно.

5. – Яка площа стелі може бути без шва?

– Технологія виробництва стель ТМ «ЕКО-стеля» дозволяє робити стелі без шва будь-якої площі. Насправді, тканина, на основі якої виготовлена ​​стеля ТМ «ЕКО-стеля», має ширину 1,5 метра. Кожна стеля виготовляється індивідуально (смуги тканини зшиваються), але після фарбування швів не видно.

6. – Стелі ТМ «ЕКО-стеля» вібрують, як вібрують натяжні стелі з ПВХ плівки?

– Так як стелі ТМ «ЕКО-стеля» в процесі виготовлення забарвлюються високоякісною фарбою зі спеціальними добавками, після висихання фарби створюється ефект залізобетону (тканина – основа, фарба – закріплюючий наповнювач). Тому стелі ТМ «ЕКО-стеля» не вібрують.

7. – На що схожі стелі ТМ «ЕКО-стеля»?

– Стелі ТМ «ЕКО-стеля» найбільше схожі на ідеально виготовлені стелі з гіпсокартону.

8. – Для установки стель ТМ «ЕКО-стеля» потрібно звільняти кімнату від меблів?

– Ні, не потрібно. Якщо в кімнаті є меблі (крім високих шаф під стелю), її досить зібрати в центрі кімнати і накрити плівкою.

9. – Чи шкідливі стелі ТМ «ЕКО-стеля» для здоров’я?

– Стелі ТМ «ЕКО-стеля» мають гігієнічні сертифікати від санепідемстанції. Так само всі складові матеріали, з яких виготовлена ​​стеля ТМ «ЕКО-стеля» мають гігієнічні сертифікати. Більш того, стелі ТМ «ЕКО-стеля» дозволено встановлювати в дошкільних та шкільних навчальних закладах.

10. – На який термін Ви даєте гарантію на стелі ТМ «ЕКО-стеля»?

– В договорі прописана гарантія 10 років (за умови правильного догляду за стелею). Насправді стелі ТМ «ЕКО-стеля» прослужать набагато довше.

11. – Як доглядати за стелями ТМ «ЕКО-стеля», чи можна їх мити?

– Доглядати за стелями ТМ «ЕКО-стеля» дуже просто – при необхідності їх досить протерти губкою, змоченою у воді з невеликою кількістю неагресивної миючої рідини.

12. – А якщо мене затоплять сусіди зверху?

– Якщо Вашу квартиру затоплять сусіди зверху, на стелі ТМ «ЕКО-стеля» може з’явитися пляма від брудної води. В цьому випадку стелі досить дати просохнути (або просушити феном) і пофарбувати.

13. – Скільки разів можна перефарбовувати стелю?

–На стелі ТМ «ЕКО-стеля» можливе нанесення фарби до 7 шарів.

14. – Чи можна стелі ТМ «ЕКО-стеля» демонтувати і встановити в іншому приміщенні?

– Ні, після зняття стель ТМ «ЕКО-стеля» потрібно натягувати нову тканину і фарбувати її.

15. – Чому «ЕКО-стеля»?

– Еко – значить економно та екологічно. Економний – тому що в порівнянні з іншими технологіями виготовлення стель, при досягненні аналогічної якості, наша технологія є найбільш економною. Екологічний – наша компанія має всі відповідні технічні та гігієнічні документи і сертифікати.

16. – Чи можна стелі ТМ «ЕКО-стеля» встановлювати у ванних кімнатах і санвузлах?

– Технологія виготовлення стель ТМ «ЕКО-стеля» є найбільш підходящою для ванних кімнат, санвузлів та кухонь, так як стелі ТМ «ЕКО-стеля» є паропроникними, тобто «дихають», а в просторі за стелею ТМ «ЕКО-стеля» не утворюється цвіль і шкідливі мікроби.

17. – Який температурний режим витримують стелі ТМ «ЕКО-стеля» без деформації?

– Лабораторні випробування показали, що стелі ТМ «ЕКО-стеля» витримують температурний вплив від +300 до -25. (Відео випробувань і краш-тестів стель ТМ «ЕКО-стеля» Ви можете побачити на нашому сайті і каналі в Ютубі).