x Замовити дзвінок
x Замовити дзвінок

Гарантія

Замовивши установку стелі ТМ «ЕКО-стеля», Ви отримуєте:

Гарантія на полотно і монтаж 10 років!

Гарантія полягає в тому, що протягом гарантійного терміну полотно стелі ТМ «ЕКО-стеля» не провисне, шви не розійдуться, фарба не розтріскається і не відшаровується від тканини.

Так само гарантія поширюється на міцність і незмінність конструкції, на якій кріпиться полотно стелі ТМ «ЕКО-стеля», а також на кріплення освітлювальних приладів, вентиляції, пожежних датчиків, обвід труб і інші монтажні елементи, які встановлювалися при монтажі конкретної стелі. Гарантія оформляється на фірмовому гарантійному талоні ТОВ «ЕКО-стеля», яка виготовила і встановила стелю ТМ «ЕКО-стеля» за індивідуальними вимірами приміщення.

Гарантія дає право на безкоштовний ремонт або заміну стелі в рамках гарантійних випадків протягом усього гарантійного терміну.

Щоб зберегти гарантію протягом всього терміну її дії, необхідно:

  1. Дотримуватися рекомендацій з експлуатації стелі ТМ «ЕКО-стеля», прописаних в інструкції до договору.
  1. Не проводити самостійно ремонт або інші дії зі стелею, що порушують її цілісність, форму або конструкцію. У таких випадках потрібно викликати фахівців від компанії ТОВ «ЕКО-стеля».
  1. При будь-яких несправностях, порушеннях або затоплення натяжної стелі, необхідно звертатися безпосередньо в компанію ТОВ «ЕКО-стеля», яка встановила стелю. Якщо випадок гарантійний, ремонт буде безкоштовний. Якщо не гарантійний – за прайс-листом. У будь-якому випадку, після ремонту гарантія збережеться. 

s-6099

Після закінчення робіт видається гарантійний сертифікат на фірмовому бланку, захищеному цифровою голограмою.